Startschema en startlijst FysioZwolle Triathlon 2021

Startschema

StartschemaTijd10.0010.1010.2010.3010.4010.50  13.0013.15
ochtend 1/8 Startnummers          
Heren < 40 (101)300 – 400, 654, 655start         
dames < 40 (63)212, 501 – 562 start        
dames > 40 (45)601 – 645  start        
heren > 40 (96)401 – 496  start       
estafette (18)591-593, 651-698  start       
jeugd, Vogellanden 244-246, 190-199     start    
Middag 1/4           
Heren < 40 (98)1 – 98, 181,182        start 
estafette (20)251-296, 571-582, 594-599        start 
dames < 40 (19)201 – 220         start
dames > 40 (11)230 – 240         start
heren > 40 (82)101 – 180         start

Deelnemerslijst

Kwart Triathlon Individueel

Startnummer NaamStartnummerNaamStartnummerNaam
1Rick Uitdewilligen71Harm Robben144Vincent van Duijn
2Tim van de Wetering72Edwin van Leussen145Maurits Hoonhorst
3Robin Meima73Ard ten Brinke146Arnold Stroosma
4Sven Tellegen74Rik Evenboer147Johan van der Kolk
5Gavino Willemsen75Rolf Nijboer148Jaap van Dieren
6Luc Messing76Henk-Jan van Boven149Mathijn van Zon
7Niek de Jonge77Martijn Paalman150Freek Kronenberg
8Bastiaan Wiltjer78Patrick van Beek152Erwin van Marwijk
9Gerald Harbers79Hans Weber153Jan Kuper
10Lennart Jongen80Tim Goldsteen154Peter Maassen
11Wietse van der Ploeg81Ferry vd Vegt155Geert Mattelé
12Enric Tardio Capdevila82Dick Bergman156Peter Roessingh
13Jesse Kuipers83Jeroen Feenstra157Lodewijk Witteveen
14Teun Fiers84Bart Robben158Willem Eikelboom
15bas odink85Dennis Mensink159Arthur Vriend
16Wilbert Jansen86Erik Jan Everts160Marco Grootscholten
17Rolf van der Graaf87Michel Huisman161
18Kasper Riezebos88Arne van de Streek162Arend-Jan van de Hoek
19Emiel Harmsen89John Eikelboom163Hendrik Leppink
20Niek Heijs90Jeroen Veldhuis164Rob Verwey
21Stijn Dusman91christian wensink165Gijs Gjaltema
2292Ronald Zwarts166Peter-Jan Hagedoorn
23Harmen Wattel93Bart Jeurnink167Bert Kleiboer
24Marcel de Kruijk94Frank Scherphof168Jan Kees Wieringa
25Martijn Ekkel94169Bart Bertelink
2696Erik Karst170Gijs van Korlaar
27Yoeri Ton97Niels de With171Tim ten Klooster
28Rik Veldhuis98Ruben Verweij172Peter Sanders
29Niek Meister101Rik Jansen173Jan van der Meij
30Daan Smit102Han Huttinga174Erwin van Zijl
31Matthijs van der Graaf103Matthijs Wiersma175Olaf Veth
32Merwin Bierlee104Jonathan Brands176Pieter Beljon
33Michiel van Eerden105177Vincent Jorna
34Gerjan Willems106Anjo Schagen178Robert Kruijshaar
35Robert Kruitbosch107Bart Chevalking179
36Sander Hoogeveen108Werner van Lenthe180Cees Naberman
37Niek Koppenaal109Iwan Brink181Dennis Plaggenmarsch
38Igo de Jong110Maarten Witteman182Alwin Visscher
39Freek Boterman111Han Peter Lucas201Sanne Jorna
40Rémon Poppen112Sebastiaan Eilander202Esmee Bannenberg
41Niels Kok113Casper Kwakkel203Sharon Veltink
42Tim van der Kolk114Erik Hofman204Janneke Steinmann
43Bart van Wincoop115Ruald de Vries205Madelon Hulsebos
44Gerasimos Karlis116Manuel Mazo Espinosa206Carolyn Moonen
45117Hinko Frouws207Rosalie Joosten
46Peter Veldhuis118pim warntjes208Jorien Rippen
47Theo Volkerink119Peter Steenhuis209Martine Drent
48Chris van Diemen120Marcel Stoel210Merel Philippart
49Marc Hulsebos121Henk Jan van Gerner211Mirjam Beute
50Freek Bultman122213Marloes Witteveen
51Geert-Pieter Goodijk123René Kuik214Tess Schoorlemmer
52Willem van Essen124Harmen Leskens215Hermien Koers
53Nektarios Tsoromokos125Hein Platenkamp216Arjenne dietz Dietz de Loos
54Ian Luites126217Janke Versteeg
55Harm de Jong127Henk Huisman218Sabine Tan
56Jelle Boterman128Michel Tjeerdsma219Nienke Horstman
57Arjan Kouwenhoven129Pascal Timmer220Renate Post
58Stan de Lange130Henri Reinders230Colette Gomez
59Jelle Visscher131Peter Ripke231Sabrina Maassen-de Weerd
60Giel Holterman132Robin Broekhuizen232Tamara Warmelink-Galema
61Rob Visser133Bart Goddijn233Marjolijn Kelderman
62harmen sluiter134Alex Oosterhof234Laris Noordegraaf
63Fokko Ebbens135Gerben Stoel235Erie Braakhekke
64Koen Hemink136Dirk Beldman236Jolande Hendrikse
65Jeroen van der Stouwe137237Saskia Bekhuis
66Coen Boom-Huijsmans138Michael Haver238Majken Juul Jensen
67Marco van Riel139Norbert Geels239karin pouls
68Wilco Wolfkamp140Bram Van de Kam240Hilda Paarhuis
69Rolf Visser141Rob Vos
70Tom Leene142Arian Rensen
143Roy Haan

Kwart Triathlon estafette

Startnummer*TeamnaamStartnummer*Teamnaam
251Team Mirakels281Team Van Doorn en Co.
254Team Esther Besseling284Team Buiten Adem
257Team Jan Waardenburg287Team Robert van Kleef
260Team Eric Moen290Team WUM
263Team Marcel Wever293Team Marcela Kroes
266Team Nanda en Schrijvers296Team Wendy Oude Vrielink
269Team Marc Schakenraad571Team Jeroen van de Nes
272Team Natascha Wienen574Team Stefan Van der Ven
275Team Zoef 2.0577Team Hasselt On Tour
278Team Eric Bezemer580Team Rouveen Kaasspecialiteiten
594Team Wagteveld597Team 038_OnTheRoad
* De startnummers van de teamleden lopen door

Achtste individueel

StartnummerNaamStartnummerNaamStartnummerNaam
212Ingeborg Trul400Gert Gombert501Britt van den Hoven
300Johan Van Cuijk401Melle Mulder502Sterre Heida
301Thijs van Jaarsveld402Tim van der Monde503Birte Tellegen
302Wiecher Bouma403David De Jong504Aniek Mars
303Justin Steenkamp404Laurens Bervoets505Annemijn Dekker
304Robin Klein Boonschate405Erik Nawijn506Suzanne Boersma
305Thijs Sellies406Anko Boelens507Anique Koops
306Mark Noortman407Edwin Rozeveld508Julia Veth
307Jan-Luuk Bos408Robert Nolte509Rosa van der Kroon
308Stef de Boer409Jouk Wilts510Kirsten Opmeer
309bram veenhuizen410Dennis Compaijen511Anje Post
310Jelle Raap411Marcel kampman512Thamara Plaggenmarsch
311Steven Alferink412Gijs Schippers513Carlijn Oosterwijk
312Gerard Hekkers413Raymond Spijkerman514Rosanne Ligtvoet
313Mark Herssevoort414AA Alkema515Tessel van Manen
314Sebas Kroezen415Jaap Jochmann516Marle Haarhuis
315Simon van Dijk416517liza zwijnenberg
316David van Eekhout417Wiebe Metselaar518Inge Borst
317Jeroen Vermeer418Dick Aaldenberg519Kristy van Beek
318419Maarten Metselaar520Sanne Leijenhorst
319Tom Hultink420Meindert van Lon521Sofia Dupon
320Rutger Plaggenmarsch421Harmen Michel522Boukje Bekkenutte
321Niek Dalhuisen422Luiz Mulder523Tessel Arendsen
322Matthijs Hofman423524Siska Hoekstra
323Rick van Dijk424Gert Kerssies525Ilse Hofman
324Joris Tabor425Leonard Smit526Leonie Helmink
325Frits Mossel426Thijmen de With527Yvonne Hulshof
326Marnix Wieringa427Paul Thio528Larissa van Essen
327Steven van Schagen428Martin de Haan529Loïs van der Linde
328Ruben Middelveen429Gerben Beldman530Petra de Leeuw
329Jeroen van Dijk430Gerrit van der Heide531Malene Mensink
330Steve Oosterkamp431Andreas van Scherpenzeel532Annelies Breeuwsma-Linthorst
331Coen Jansen432Jan-Evert Straalman533Annerie Messelink
332Jeroen siemonsma433marnix heida534Carolien Kisteman
333Peter Schalk434Roel Siebelink535Lisette Smit
334Frank Schonewille435Emile Plugge536Emmy van Marrum
335Redmar van Haaster436537Alies Hoitsma
336Willem Genuit437ferry Lodeweges538Esther Elliott
337Jan Willem van Huizen438Daniel Zeldenrust539Christa Stuart
338Anne-Geert Dijk439Arjan Post540Wendy van Schooten
339Harm Zeinstra440Peter van Bergeijk541Sanne Poels
340Erwin Mulder441Hans Beukema542Susanne Thierry
341Nick Lemmens442Jos Langenkamp543Willemien Smelt
342Martijn Mul443Martijn Schutteman544Sanne Bucking
343Arne Tigelaar444Edwin van Roodselaar546Claartje Boote
344Diederik Lagerweij445Richard Moesker547Suzanne van Gessel
345William Wolff446548Heleen Post-Knoll
346Dennis van Brummen447Harry van Vilsteren549Amarins Gjaltema
347Merlijn Wittenberg448Dimitri van Hoewijk550Hannah de Rooij
348Thomas Wieringa449werner schoenman551marijke wortelboer
349Hiels Beugelink450Gosse Bakker552Loes Kruizinga-smit
350Gertjan Bervoets451Alexander Hindriks553Carine Rozeveld
351Harm de Jager452Frank Rooseboom554Ine-Marije Bartels
352Jorn van der Veen453Raymond Groot Lipman555Ans Katers
353Jurjen Hellinga454André Holterman556Carolien Plaisier
354Jan Bezoen455Martin van Markensteijn557Rianne Wezenberg
355Tijmen ten Klooster456Remco Lootens558Els Westerveen
356Rens Damming457Diederik Hol559Annemarieke Wensink- de Jong
357Theo Nap458Dolf Bruins Slot560Brenda Vermeer
358Rene Compayen459Ewout Doddema561Nelleke Barkmeijer
359Kristian Geerts460Herbert Lentink562
360Sander Meijering461Roald Riet601Anke Munniksma
361Mathijs van den Hoek462Sander Giebels602Diane van der Koppel
362Geurt van Lagen463Jeroen Haan603Marije Ruijter
363HarmJan Haak464Alex Adema604Gabriela Gaworska
364Joost Roza465Marco Reuvers605Suzan van Megen
365466Henri Freie606Janet Lanenga
366Bart Bults467Erik Bouma607Marloes Van der kamp
367Wijnand Mulder468Wilfred Roebersen608Anneke de Boed
368Martin Boezelman469Ron van Gerven609Laura Smits
369Marnix Korterink470Henk Plaggenmarsch610Ineke Riezebos
370Tjerk Prinsse471Jan Pap611Aly Wilts
371Eddy Voogd472612Wietske Middelkamp
372Jeroen Andelbeek473Addy van Asselt613
373Guido Strijker474Evert-Jan van Oosterom614Juliet Hartgerink
374Matthias Nieuwland475Erik van Beest615Ellen Van der Horst
375Arnold Messelink476Hanno Boer616Marieke Schoon
376Jonathan de Wagt477Martin Post617Mariska Beuving
377Henri Reuvekamp478Cor Schuttrups618Linda den Engelsman
378Sytze Dijk479Johan van der Molen619Maartje de Witte
379Jan Wolf480Marc Veenhuizen620Esther Looge
380Karst den Hamer481Nico Staal621Karianne van der Weijden
381Hermen Smelt482Joep van den Aker622Patricia vd Van der Linden
382483Stéphane Ramuzat623Welmoet Verbaan
383Richard Wieten484Jacky Jansens624Linda Rakers
384Emiel Winkler485625Miriam de Rijk
385Vincent Wensink486John Bakker626Dianne Muis
386Kars Menkveld487Harry Meijering627
387Gijs Hanson488Henk Hoppen628Wendy Esther van Wijk
388Ary Hutten489629Jessica Jonker
389Jerom Poppen490Ed van Dijk630Madelon van der Weijden
390Nico Roza491Ben Schrijver631Corien de Groot
391Berry Mooten492Arjen-Jan Hummelen632Jolanda van Bergeijk
392Erik van Toly493Klaas Arkema633Imke Bouwens
393Klaas-Jan Kisteman495Stef Van Roessel634Jeanine Kwint
394Inko Tien496Danny Kiekebosch635Liejanne Heuving
395Tjeerd de Jager497Roy Klein Overmeen636Natascha Dekker
396Martin van Heteren637Helma Zwakenberg
397Ernst Zijlstra638Marianne Van Hulst
398Bart de Vries639Patricia Seinen
399Eric Habers640Linda Dekker
654Arnold Wubs641Saskia Berris
655Jeroen Bolks642Anneke Reuvers
643Ariena Hoogeveen
644Ges Plaggenmarsch
645Charlotte Bekken

Achtste triathlon estafette

Startnummer*TeamnaamStartnummer*Teamnaam
651Team Rob Vos678Team Huisartsenpraktijk Westerbork 1
681Team JRS
657Team Zuyderhart684Team Richard Sterken
660Team Rens Berghuis687Team ElMaLa
663Team Kok690Team Huisartsenpraktijk Westerbork 2
666Team Hans Sandink693Team Fysio Zwolle 1
669Team Kort maar Krachtig696Team Fysio Zwolle 2
672Team Robin De Haan591Team Fysio Zwolle 3
675Team Huisartsenpraktijk Westerbork 3
*De startnummers van de teamleden lopen door